Halı Yıkama

Halı Yıkama

KLAS HALI YIKAMA fabrikası halı temizliği işleminde son teknoloji makinelerle hizmet vermekteyiz. Halı yıkama da bitkisel bazlı anti bakteriyel halı yıkama şampuanları kullanılmaktadır. KLAS HALI YIKAMA olarak profesyonel ekibimiz, halı yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimiz ile bu sektörde öncü bir halı yıkama fabrikasıyız.

Ücretsiz servisimizle kapınızdan alınan halılarınızı, halı yıkama bölümüne almadan önce halılarınızı özel toz alma makinemiz ile tüm tozlarından en iyi şekilde arındırıyoruz. Bu sayede halılar içindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden arındırılır.

Halı Yıkama Aşamaları
Toz Alma

Tozu alınan halı içindeki bakterilerin yok edilmesi amacıyla özel ilaçlanır ve bir müddet beklenir. 100% bitkisel ve doğal halı şampuanı ile tam otomatik halı yıkama makinemiz ile halıların ön ve arkası dönüşümlü olarak halı yıkama makinesinden geçirilir. Varsa lekeye özel işlem uygulanır.

Halı Yıkama İşlemi

Halılarınız tam otomatik makinede profesyonel ekibimiz gözetiminde halılar ıslatma, şampuanlama, yıkama, durulama aşamalarından geçer. Halılarınız derinlemesine bir temizlikten geçmektedir.

Santrifüj (Sıkma) İşlemi

Halılarınız bu işlemde sıkma makinalarımızla durulama yapılmaktadır. Halılarınıza herhangi bir zarar vermeden durulama işlemi ile su oranı azaltılmaktadır.

Kurutma Aşaması

Kurutma odasına alınan halı sıcak ve kuru hava üfleyen doğal bürlör sistemiyle 3-4 saat gibi kısa bir sürede kurutulur, ve doğal ortamda bekletilir.

Paketleme ve Servis Hizmeti

Kuruyan halıların temizlik kontrolü yapıldıktan sonra paketlenir. Halılarınız müşteri numarasına göre ayrılır ve zaman kaybetmeden siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimizle teslim edilir.

Dikkat ettiniz mi? Her bir halı bu işlemlerden geçerken asla başkalarının halıları ile karışmadı! tamamen her halı kendi başına bu işlemlerden geçti ve kişiye özel halı temizlik işlemine maruz kaldı. İşte halılarınız firmamızda el değmeden büyük bir titizlikle yıkanır ve özenle adresinize teslim edilir. O halde ne duruyorsunuz? Arayın gelelim halılarınızı ilk günkü gibi temiz ve pak bir yıkama işleminden geçirerek evinize bahar havası getirelim.

Klas Halı Yıkama Görselleri